З простrелен0ю головою. У частині ЗСУ знайшли тіло військового. На власному посту

У понеділок, 11 травня, на території посту виїзної варти військової частини А0139, яка безпосередньо підпорядковується Генеральному штабу ЗСУ, було знайдено тіло військовослужбовця з вогнепальним пораненням у голову.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Військової служби правопорядку ЗСУ у Facebook. Зазначається, що інцидент трапився близько 16:00.

На місці події працювали група оперативного реагування Центрального управління ВСП та працівники Національної поліції. До Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено кримінальне правопорушення за фактом загибелі військовослужбовця. Зараз триває слідство.

Зазначимо, що на базі в/ч А0139 функціонує 101-ша окрема бригада охорони Генерального штабу – елітне з’єднання у складі ЗСУ, яке підпорядковується безпосередньо начальнику Генерального штабу – Головнокомандувачу ЗСУ.

Нагадаємо, 20 січня працівник Управління державної охорони України, який чергував у ЦВК, застрелився з табельної зброї, а саме пістолета Макарова. Від отриманого поранення військовослужбовець загинув на місці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *