ЯК КЛИЧКО ЗІ СВОЇМИ ПОСІПАКАМИ НАДУРИВ КИЯН НА 10 МІЛЬЙОНІВ ДОЛАРІВ. ВІДЕО

ЯК КЛИЧКО ЗІ СВОЇМИ ПОСІПАКАМИ НАДУРИВ КИЯН НА 10 МІЛЬЙОНІВ ДОЛАРІВ

Коли подільники мера Києва починають виправдовуватися і розповідати, що вони не вкрали швейцарський проект мосту а зробили його самостійно, то як тоді пояснити заяву Кличка від 29 вересня 2017 року, яка й досі є на сайті міськради?

Віталій Кличко: «Ми почнемо будувати у Києві пішохідний міст за швейцарським проектом – від арки Дружби народів до Володимирської гірки»
(https://kyivcity.gov.ua/…/vitaliy_klichko_mi_pochnemo_buduv…)

Оцінка вартості будівництва мосту за проектом швейцарців становила трохи більше 6 мільйонів доларів. Теперішня вартість “мосту Кличка” становить близько 16 мільйонів доларів (понад 420 млн грн). І це попри те, що мер спочатку заявляв, що кошторисна вартість будівництва мосту буде становити 260 мільйонів гривень. Більше того, це ще далеко не кінець роздування бюджету будівництва…

Архітектурна фірма, яку київська влада нібито найняла розробляти новий проект належить Андрію Миргородському, який раніше був депутатом Київради від Віталія Кличка. Фірма Миргородського відома своєю участю в скандальних будівельних проектах в столиці. Саме Миргородський розробляв проект реконструкції “Гостинного двору”, коли на місці знакової пам’ятки архітектури мав з’явитися ще один торговельний центр, і проти чого ми з громадою боролися ще в часи Януковича (пам’ятаю як нас взимку 2012/13 тоді беркут “запакував”…).

Саме Миргородський розробляв план забудови землі біля Києво-Печерської лаври житловими та офісними багатоповерхівками. Саме його фірма розробляла проект встановлення в Києві 75-метрового флагштока за просто космічною ціною в п’ятдесят мільйонів гривень.

Детальніше на відео.

Джерело

 

Джерело

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *