Цинізм через край. УПЦ МП зливає фекалії біля пам’ятника загиблим на Донбасі…

В Холодному Яру ігуменя Мотронинського монастиря РПЦ в Україні (УПЦ МП) наказала зливати відходи життєдіяльності в яр біля меморіалу воїнам 93-ї ОМБР. Про це бригада повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

«Московська церква продовжує саботувати пам’ятник загиблим холодноярцям 93-ї бригади», – йдеться в повідомленні.

У бригаді вважають, що тут мова йде про «вандалізм з боку московської церкви».

Раніше повідомлялося, що народний депутат від Опозиційного блоку Вадим Новинський і колишній предстоятель УПЦ МП Онуфрій зустрілися в Росії з главою Російської православної церкви Кирилом. До цього з Онуфрієм зустрічавсяпрезидент України Володимир Зеленський.

Московська церква продовжує саботувати пам’ятник загиблим холодноярцям 93-ї бригади.Якщо раніше московська церква, в особі ігумені Мотронинського монастиря, гидила нам словесно та подекуди бірократично, то тепер же гидення набуло цілком матеріального характеру.Справа в тому, що ігуменя УПЦ МП (читайте філії ФСБ РФ) наказала зливати каналізаційні нечистоти з монастиря у яр буквально поряд з меморіалом загиблим воїнам нашої бригади.Відео цього акту побутового рагулізму поширив на своїй сторінці у Фейсбуці директор Медведівського краєзнавчого музею Bogdan Legonyak.93-я окрема механізована бригада Холодний Яр звертається до всіх небайдужих з проханням поширити цей пост та якомога ширше розповсюдити інформацію про вандалізм з боку московської церкви.#93ОМБр #меморіал #Черкащина #Медведівка #Троїцький_Матронинський_жіночий_монастир #московські_попи #філія_ФСБРФ #вандалізм #рагулі_в_рясах

Geplaatst door 93-тя ОМБр Холодний Яр op Dinsdag 18 juni 2019

Джерело

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *