Такого, друзі, ще не було! Після того, як це зареєстрували, у депутатів почалася небачена пaнiкa…

На сайті президента з’явилася відповідна петиція. Відомо, що її створив і подав на розгляд Трофименко Юрій Юрійович. Саме цей чоловік не побоявся попросити скоротити кількість народних депутатів і написав про свої побажання у відповідній петиції. Її оприлюднили на офіційному сайті президента, пише «Hyser».

Він уточнив, що хотів би зменшити кількість депутатів Верховної Ради до 72, для пояснення, це три депутата з кожної області. Потім буде доречно знизити і їх заробітну плату до трьох прожиткових мінімумів. Також, впровадити штрафи за прогули без вагомих причин. За кнопкодавство і зовсім потрібно звільняти, підкреслив Трофименко. Ці вимоги з’явилися, через бажання людей, щоб депутати теж спробували працювати в таких умовах як більшість громадян.

Також, в петиції вказано, що вибирати представників своїх областей, повинні люди. І зробити обов’язкову перевірку, кандидатів на поліграфі. Таку петицію на сайті опублікували, її підтримали поки близько 90 осіб.

До слова, для того, щоб петицію розглянув Президент, вона повинна набрати 25000 голосів. Правда є ще 92 дня на збір підписів. Примітно, що до виборів залишається всього 1,5 місяці і зміни не встигнуть набрати чинності навіть якщо петиція набере необхідну кількість підписів.

Раніше Зеленський зняв Петра Цигикал з посади голови Державної прикордонної служби України

Як повідомляла Стіна, команда українського президента вимагає, щоб народні обранці приймали закони про імпічмент і зняття недоторканності єдиним пакетом.

Джерело

Джерело

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *