Пpямo в цi хвuлuнu Зeлeнcькoгo пpoстo poздupaють. Пpeзuдeнт пpuїхaв у Днiпpo і пoчaлocь нaйripшe… (Вiдeo)

Uncategorized 

Президент України Володимир Зеленський перебуває з робочою поїздкою в Дніпропетровській області.  У Дніпрі він ознайомився з планом реконструкції міжнародного аеропорту, основна складова якого — будівництво нової злітно-посадкової смуги.
Главі держави представили три варіанти реконструкції аеропорту.  Було відзначено, що найбільш прийнятним є проект, який передбачає будівництво злітно-посадкової смуги на місці старої.  Інші варіанти містили пропозицію побудувати смугу на новій території, що вимагало додаткових робіт щодо відведення землі, а отже, збільшення вартості проекту і термінів.

«Ми зробимо і допоможемо вам.  Кошти будуть, тому що ми розуміємо, що таке для міста-мільйонника аеропорт », — сказав Президент.
Нова злітно-посадкова смуга, відповідна сучасним стандартам, буде мати довжину 2900 м з можливістю продовження до 3200 м.
Для будівництва нової смуги на місці старої буде потрібно півтора-два роки.  Тендер на розробку проекту реконструкції комплексу аеропорту в Дніпрі планується на наступному тижні, приблизна загальна вартість реконструкції — 2,9 млрд грн.
Довідка.  Аеропорт в Дніпрі розташований в 13,5 км на південний схід від центру міста та у 5 км від автомагістралі Запоріжжя — Дніпро.  Будівля нового аеровокзалу побудовано в 1985 році і має знос 30%, будівля старого аеровокзалу працює з 1957 року і зношене на 50%.
ГляделкаUA

Джерело

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *