Пopoшeнкo і йoгo команда шoкoвaнi! Кучма звuнyвaтuв експрезидента в кoрyпцiї, мaрoдepствi і спробі все звaлuтu на війнy

Дозволяти собі «роз’їдати» державу популізмом, внутрішніми сварками, корупцією. Брехати виборцю. Розкрадати державу. Це завжди неприпустимо. Але красти у держави, яке воює – це мародерство.

Другий президент України Леонід Кучма в опублікованому сьогодні інтерв’ю «Радіо Свобода» так відповів на питання, які фактори зараз найбільше гальмують розвиток України, пише АНТІКОР

– По-перше, війна.

Вона забирає життя кращих, тих, хто в мирний час напевно був би на самому вістрі змін. Вже не кажу про таких необхідних ресурсах і засобах, які країна змушена витрачати на оборону.

По-друге, спроби все звалити на війну.

Прикриватися війною, щоб не проводити рішучих реформ, виправдовувати проблеми з прозорістю дій влади, свободою слова, бізнесу і так далі.

По-третє, спроби діяти так, ніби війни немає.

Дозволяти собі «роз’їдати» держава популізмом, внутрішніми сварками, корупцією. Брехати виборцю. Розкрадати державу.

Це завжди неприпустимо. Але красти у держави, яке воює – це мародерство.

Леонід Кучма з зрозумілих міркувань не став тут називати прізвища і посади. Однак очевидно, що коли мова йде про крадіжки, корупцію і мародерстві в масштабах країни, то це – звинувачення на адресу влади.

При цьому також зрозуміло, що влада в сьогоднішній Україні – це, в першу чергу, президент і верховний головнокомандувач Петро Порошенко, який де-факто контролює всі силові та правоохоронні органи в країні (хіба що, крім НАБУ), а також судову систему.

Відповідно, Кучма звинуватив зараз в крадіжці, корупції і мародерстві саме президента Порошенко …

Джерело

Джерело

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *