Порошенко приголомшив весь світ масштабним розлученням: “А Томос-то несправжній”

Одне з головних досягнень президента Петра Порошенка визнали фікцією.Український журналіст Олександр Дубінський розповів, як гарант обдурив православних християн не тільки в Україні, а й за кордоном. У своєму відеоролику на YouTube він прокоментував звернення партріарха української православної церкви Київського патріархату Філарета.

Як зауважив блогер, Філарет розкрив масштабний обман Петра Порошенка. Нібито, Філарет домовився з президентом Петром Порошенко, що заради отримання Томосу Київський патріархат відмовиться від своєї незалежності лише про людське око і на словах перейде під управління Константинополя. При цьому Єпіфаній повинен був стати лише формальним представником ПЦУ, а Філарет – зберегти владу. Ось тільки молодий митрополит вирішив порушити домовленості і узурпувати престол.

«Створення Православної церкви України, як і все те, що робив Порошенко, виявилося на*баловом. Зараз з його відходом всі вітринні реформи руйнуються і обсипаються, як пісок. І ми за цим бачимо справжній фасад убогого напівзруйнованої будівлі. Тому що нічого не існує. По суті, томос був отриманий Порошенко обманом», – підкреслив Олександр Дубинський.

Він вважає, що для отримання Томосу Петро Порошенко домовився з Філаретом обдурити митрополита Константинопольського. А отримавши бажане, президент обвів навколо пальця і ​​патріарха. В Константинополі сполошилися через вчинку гаранта. Тепер репутація України сильно погіршилася.

Користувачі соціальної мережі обурилися обманом Петра Порошенка, розкритим Філаретом. Багато погодилися, що чинний президент зганьбив Україну перед усім світом, витративши чимало бюджетних коштів на відрядження. До того ж, запустив хвилю міжконфесійної ненависті:

“Держава відокремлена від церкви, але Порошенко і тут вліз і зганьбив перед усім світом!”; “А Томос-то несправжній”; “А скільки грошей вбухав щоб покататися з Томос по Україні? Ось де чиїсь пенсії, гроші на лікування і оздоровлення атошніков”; “А що Ви ещо чекали від пороху … це нікчема зі своїм термос, зуміло навіть пенсіонерів зіштовхнути лобами, нехай він здохне зі своїм термосом, де він взявся, скільки горя і біди ці націоналісти принесли для нашого народу”; “Чи здогадувались багато, конкретно не знали, але що можна було чекати від мерзотника, список того що він пообіцяв Варфоломію є і публікувався не раз, за ​​Державу прикро, так обпаскудити України перед усім світом!!!”; “Бенкет під час чуми закінчився, годі балдіти, а Томос – фікція”. Джерело

Loading...