«Між нами ніколи нічого не було»: За лаштунками «Танців з зірками» спалахнув гучний скандал

Нещодавно український телеведучий, учасник «Танців з зірками» Володимир Остапчук повідомив про розлучення зі своєю дружиною Оленою після 12 років шлюбу. Це спричинило чутки довкола танцювальної пари Володимира та Ілони Гвоздьової, буцімто їх поєднують не лише робочі, а й особисті стосунки.

У новому випуску шоу Ілона повідомила, що її чоловік Іван негативно сприймає всі плітки. Зірка зізналася, що боїться за щастя своєї родини:

Своєю чергою Володимир Остапчук вирішив поставити усі крапки над «і» й поспішив запевнити, що у них з Ілоною – виключно танцювальні та дружні стосунки.

«Між нами ніколи нічого не було. Вона неймовірна партнерка, дуже цілеспрямована. Я дуже люблю їхню родину. Зрозумійте, розлучення – складний період, і це боляче… особливо для дітей», – зізнався ведучий.

Нагадуємо, в ексклюзивному інтерв’ю для Ілона Гвоздьова вже розповідала про непорозуміння з коханим через участь у «Танцях з зірками».

Нагадаємо, ще до новини про розрив Володимир дав інтерв’ю Маші Єфросиніній і зізнався, що не вірить у вічне кохання. А днями ведучий прокоментував своє розлучення та запевнив, що вони з Оленою залишаться друзями.

The post «Між нами ніколи нічого не було»: За лаштунками «Танців з зірками» спалахнув гучний скандал appeared first on Корупція Інфо.

Загрузка...