Кличко пішов на конфлікт із Зеленським! Що відбувається! (Відео)

Між мером Києва Володимиром Кличком і президентом Володимиром Зеленський розгорається конфлікт. У столиці можуть бути проведені дострокові вибори, на які президентська команда буде висувати свого кандидата.

Питання закрито мінімум до 21 липня. Але недавно керівник Офісу президента Андрій Богдан заявив, що хотів би розділити посади мера Києва та голови КМДА. Також у Зеленського хочуть урізати повноваження мера, пише apostrophe.ua.

В інтерв’ю Богдан зазначив, що не хотів би, щоб з міського бюджету крали. Він також додав, що з Кличком була негласна угода: “Мер Києва демонструє відкриту, чесну, продержавну позицію в економічних і політичних питаннях і в інтересах громадян міста Києва”, а за це “ми приймемо кадрове рішення по ньому”. Якщо ж Кличко всього цього не робить, то у Зеленського теж візьмуть “кадрове рішення”, але це будуть “різні кадрові рішення”.

Кличко прокоментував дану ситуацію, заявивши, що прийняте рішення буде свідчити про “руйнуванні місцевого самоврядування, ігноруванні основних принципів демократії, принципів розвитку всіх європейських міст”.

“У цьому ключі розвиток подій може бути різним. Нагадаю, революція 2014 року розпочиналася з Києва і киян, які були не згодні з методами управління, зокрема в місті”, – сказав Кличко.

Він заявив, що його слова про революцію, яка починалася зі столиці України, що не шантаж або натяки для влади, а нагадування історії подій і про те, що не можна нехтувати громадською думкою і права людей. Зокрема, право демократично обирати владу.

Раніше президент України Володимир Зеленський на зустрічі з мером Києва Віталієм Кличко підтвердив інформацію про те, що збирається призначити на посаду голови Київської міської державної адміністрації свою людину. Кличко, у свою чергу, сказав президенту про те, що ініціатива лідера країни – позбавлення мера повноважень виконавчих – це повернення методів Януковича.

За даними ЗМІ, КМДА очолить генеральний директор телеканалу Ігоря Коломойського “1 + 1” Олександр Ткаченко, який балотується до Верховної Ради за списком “Слуги народу” під №9.

“Уже в цю п’ятницю (12 липня – ред) Володимир Зеленський призначить Олександра Ткаченко главою КМДА. Також будуть замінені всі заступники, крім двох – Петра Пантелєєва і Дмитра Давтяна “, – сказав журналістам джерело, близьке до керівництва Офісу президента.

Нагадаємо, Кличко записав відеозвернення, в якому розповів про бесіду з президентом Зеленським і прокоментував можливу відставку.

Джерело

Джерело

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *