Зеленський як і обіцяв зрoбuв те, чoгo Пoрoшeнкo рoкaмu не зміг дoбuтuсь: ось вам і президент…

Всього за місяць каденції, команда на чолі з Президентом України Володимиром Зеленським добилася зниження ціни на газ відразу на 7%.

Про це повідомляють “Акценти“.

Пропагандистська машина олігарха Порошенка волала в усі щілини, що знизити ціну на газ неможливо. Зеленському знадобилося менше місяця, щоб розробити нову формулу.

НАК “Нафтогаз України” за дорученням президента України розрахувала нову ціну природного газу для потреб населення та інших споживачів за покладання спеціальних обов’язків на червень – вона складе 5553 гривні 89 копійок за тисячу кубометрів.

“Таким чином, у червні ціна газу, за якою “Нафтогаз” продає його газбутам і постачає споживачам за ПСО, зменшиться на 7,3% або на 436,11 грн, порівняно з травнем”, – відзначили в прес-службі “Нафтогазу”.

Наголошується, що ціна на газ буде поступово зменшуватися, в кінцевому рахунку, вона повинна бути на 50% нижче, ніж при режимі Порошенко.

Також варто відзначити, що Сьогодні Володимир Зеленський провів зустріч з Ангелою Меркель під час якої з канцлером відбувались дивні речі, що яскраво видно на цьому відео:

German Chancellor Angela Merkel says she is "very well" again after drinking three glasses of water.

Earlier Merkel was visibly shaking as she greeted Ukrainian President Volodymyr Zelenskiy at temperatures of around 30 degrees celsius in Berlin. pic.twitter.com/uWhnW0scD7

— DW Politics (@dw_politics) June 18, 2019

Джерело: bn24.biz.ua

Джерело

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *