Він не буде Порошенком! У Зеленського виступили з розгромною заявою. Ви повинні піти!

Новий президент України Володимир Зеленський ніколи не стане втіленням своїх попередників Віктора Януковича або Петра Порошенка. Про це заявив представник президента у Кабінеті міністрів Андрій Герус в ефірі адреналінового ток-шоу “Протистояння” .

“Великою дискусією в Україні зараз є питання, чи була у нас коаліція в парламенті. Насправді все просто як два плюс два дорівнює чотирьом або п’яти. За версією нардепів і парламенту, які так тримаються за свої крісла, два плюс два дорівнює п’ять. Вони дивились українському народу в очі і твердили це. Політична еліта придумала собі такий консенсус, і всі повинні були в це вірити. і коли в один прекрасний момент їм сказали: 

“Ні, друзі, два плюс два дорівнює чотири. Ви повинні піти “, то почався великий скандал і всі нарешті почали читати Конституцію”, – підкреслив Герус.

Представник глави держави зазначив, що Зеленський ніколи не стане таким як його попередники.

“Тут один і зрозумілий висновок – треба бути чесними з людьми. Якщо немає коаліції, то йдіть на вибори, отримайте підтримку людей і сформуйте нову коаліцію. Звичайно, що ніякою реінкарнацією Януковича або Порошенка, Зеленський не буде, тому що новий президент ніколи не буде займатися тим, чим займалися його попередники. Думаю, ми це чітко побачимо за конкретними діями “, – додав він.

Джерело

Loading...